Antieke polychrome Perzische fayence tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Dominique Pouchain. Vaasje, figuur. Keramiek geglazuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met fruit decor. Lyr de Furtura. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Twee Spaanse of Italiaanse fayence potten. 17e - 18e Eeuw. Florale polychromie. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Met monogram. Eén randschade gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met visser in dorp decor. Gemerkt De Klaauw. Beschadigingen. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met schaapsherder in landschap decor. Van Duijn. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Delftse fayence tulpenvaas met figuren in landschap/dolfijnen decor. Gemerkt HVE. Afmeting: 30 x 31 x 10 cm. In redelijke staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke fayence dekselvaas met figuren decor, opgewerkte draken + leeuw. Delfts gemerkt. Afmeting: H 56,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence polychrome lampenvoet. Met 18e eeuwse vaas + 19e eeuws verguld bronzen montuur. Gemerkt A.K. Met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Albarello polychrome apothekerspot met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence tabakspotten. Gemerkt: de drie klokken. Tonka + St. Vincent. Beide haarlijnen. Afmeting: H 32 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse koningshuis (wand)herdenkingsborden. Huwelijk van Oranje, 18e - 19e eeuw. Klein bord heeft haarlijn. Groot bord heeft chip. Afmeting: Ø 17,5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 18e eeuwse polychrome fayence dekselvazen met APK bodemmerk. Vogels gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.