This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Tulpenvaas
Starting price 200 EUR

Antieke polychrome Perzische fayence tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Dominique Pouchain, vaasje figuur
Result: 110 EUR

Dominique Pouchain. Vaasje, figuur. Keramiek geglazuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Kapitale Franse porseleinen pendule, 1880
Starting price 700 EUR

Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Result: 500 EUR

18e Eeuwse Italiaanse polychrome fayence apothekerspot met fruit decor. Lyr de Furtura. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

4x Apothekerspot
Starting price 1.700 EUR

2x Apothekerspot, H 14 cm.
Starting price 700 EUR

2x Fayence pot (Italië of Spanje)
Result: 1.000 EUR

Twee Spaanse of Italiaanse fayence potten. 17e - 18e Eeuw. Florale polychromie. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 35 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Met monogram. Eén randschade gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot, H 14 cm.
Starting price 500 EUR

2x Apothekerspot
Starting price 1.000 EUR

5-Delig Delfts kaststel, H 29 - 41 cm.
Result: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met visser in dorp decor. Gemerkt De Klaauw. Beschadigingen. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 28 - 37 cm.
Result: 1.200 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met schaapsherder in landschap decor. Van Duijn. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Result: 180 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11,5 - 16 cm. In goede staat.

3x Scheerbekken
Starting price 250 EUR

Delftse tulpenvaas
Result: 425 EUR

Delftse fayence tulpenvaas met figuren in landschap/dolfijnen decor. Gemerkt HVE. Afmeting: 30 x 31 x 10 cm. In redelijke staat.

Fayence vaas
Starting price 250 EUR

Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke fayence dekselvaas, H 56,5 cm.
Result: 300 EUR

Antieke fayence dekselvaas met figuren decor, opgewerkte draken + leeuw. Delfts gemerkt. Afmeting: H 56,5 cm. In goede staat.

Delftse lamp, H 50 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Delftse fayence polychrome lampenvoet. Met 18e eeuwse vaas + 19e eeuws verguld bronzen montuur. Gemerkt A.K. Met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Albarello apothekerspot, H 20 cm.
Starting price 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Albarello polychrome apothekerspot met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Grote tabakspot, H 42 x Ø 20 cm.
Starting price 650 EUR

2x Delftse tabakspot
Starting price 600 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence tabakspotten. Gemerkt: de drie klokken. Tonka + St. Vincent. Beide haarlijnen. Afmeting: H 32 - 32 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Starting price 80 EUR

Twee herdenkingsborden Ø 17,5 - 25 cm.
Result: 250 EUR

Twee antieke Hollandse koningshuis (wand)herdenkingsborden. Huwelijk van Oranje, 18e - 19e eeuw. Klein bord heeft haarlijn. Groot bord heeft chip. Afmeting: Ø 17,5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse dekselvazen, H 40 cm.
Result: 275 EUR

Twee antieke 18e eeuwse polychrome fayence dekselvazen met APK bodemmerk. Vogels gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.