Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Franse albast pendule met messing. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32 x 16 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Antiek Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekker. Circa: 1860. (porselein gelijmd). Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Antieke notenhouten 'Lenzkirch' bureau-klok met verguld bronzen beslag, stil uurwerk, bovenliggende balans (1 million 211498) (wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat). Afmeting: 7,5 cm. In rede...
Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok. Circa 1910. Klok heeft twee gewichten, en een halfuurslag klokwerk. Afmeting: 218 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Weense notenhouten Louis Philippe twee gewichten regulateur. Circa 1870. Snijwerk kroon niet origineel. Afmeting: 123 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met groen onyx en compositie metalen figuur en vazen. Circa: 1890. 'Despiration par Guillemin'. Achtdaags uurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 62 cm. In goed...
Miniatuur antiek staand notenhouten horloge met bronzen beslag. Circa: 1880. Met achtdaags stil uurwerk, kroontje + slinger mist. Afmeting: 38 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Antieke Franse vernikkelde torenklok met figuren (één figuur zit los). Circa 1890. Klok heeft achtdaags uurwerk, veerslinger, zonder slagwerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans 'Majolica' miniatuur staand klokje, met stil achtdaags uurwerk. Ca. : 1880. Afmeting: H.42 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...
Duitse eikenhouten Barok staande klok met afneembare klokkop. Circa 1800. Klok heeft een acht-daags uurslagwerk (Bergisch?) Mogelijk huwelijk. Klok heeft haarscheuren in de emaille wijzerplaat. Functi...
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft touwtjesslinger en afgevlakt uurwerk, circa 1780-1800. Mahoniehouten klokkast is overgeschilderd. Afmeting: 38 x 26 x 13,...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...