Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U
Drie Chinese albasten figuren 19e eeuw, lichte chips 22-23cm. Cond.: R
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen, takken, haan en vlinder. geribbelde rand. Haarscheuren bodem ø22,5cm. Cond.: R
Grote Gouda platelen cachepot ca. 1930 (haarscheur) Zuid Holland E.A. Rolf 18xø27cm. Cond.: R
Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G
11-Delig Petrus Regout Maastricht koffieservies ca. 1890, decor Packhorse. Haarscheur in suikerpot en oortje eraf, 2 kopjes beschadigd 6-14cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse Japans goudimari sierborden met bloemmotief en vliegende haan. 1 bord met chip uit de rand (gelijmd) ø24,5cm. Cond.: G
Grote Hollandse Gouda platelen vaas met bloemmotief "Buenos Kon. Plazuin" 33xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G
Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G
Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkommen met blauwpaars landschapsmotief en hoogwaardigheidsbekleders. 2x Goed, 1x randschade en 1 met haarscheuren 5,5xø11,6cm. Cond.: R
Japans glazen snuifflesje met twee geisha's aan beide zijden afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 9cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en onderschotels (1 extra schotel en 1 deksel is gelijmd). Ca. 1900 Fam. verte, lichte randschade 10xø13,7cm. Cond.: R
Satsuma porseleinen figuur 1e helft 20e eeeuw voorstellend een olifant met Boedha in goede staat 28x16x10cm. Cond.: G
Prachtige keramieken cake/dekselschaal met voorstellingen van kinderen spelend met dieren. gesigneerd Sancy Wyhe? (onduidelijk gesigneerd) Engeland ca. 1900 14x28x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose sierbord met bloemmotief en vogel. Haarscheur met chip ø22,7cm. Cond.: R
Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G