Oude keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G
Grote Japanse goudimari porseleinen dekselvaas met tempelhond 19e eeuw. 8 Kantig met bloemdecor, haarscheur in deksel 42x21x21cm. Cond.: R
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met bloesemtak decor 12x18xø11cm. Chip van dekselrand.
Chinees porseleinen vaas 18e-19e eeuw met afgebeeld een dansende draak. Onder op de bodem staan Chinese tekens. Deksel is beschadigd 23xø9cm Cond.: R
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuurvoorstellingen. Blauw decor met o.a. een spelende jongen met tol. Randschades en restauraties 13x13cm. Cond.: R
Porselein figuur 20e eeuw, Sitzendorf Duitsland. Voorstellend een verliefd stel met lammetje. Licht beschadigd 23x20x13cm. Cond.: R
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met blauw decor en figuurvoorstellingen (spelende putti). Lichte beschadigingen en/of restauraties 12,8x12,8cm. Cond.: R-G
Vier 17e eeuwse Hollandse figurentegels met blauw decor 13x13cm. Sommige met randschade en/of restauratie. Cond.: G-R
Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M
19e Eeuwse porseleinen pronkvaas met goud- en bloemendecor, vermoedelijk Frankrijk 25,5x13,5x10cm. Cond.: G
Drie Kantonese aardewerken vazen ca. 1900 met voorstellingen van Chinese krijgers. 2 Vazen met randschade 19,5xø9cm. en 10,5x4cm. Cond.: R
Grote Hollands Makkums porseleinen gemberpot met deksel 20e eeuw met bloemdecor 25xø19cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop en schotels 19e eeuw met bloemdecor. 1x oude reparatie met krammen bij schotel, rest is goed 5,5xø11,5cm. Cond.: G