Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabuchon geslepen halfedelstenen. keuren van voor 1917, vermoedelijk eind 20e eeuw. H. 9 cm., Cond.:U