Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 252 x 195 x 70 cm. In goede staat.