18e Eeuws Duitse Barok notenhouten geïntarseerde 'Uhrenkopf' klok met kwartier-slag uurwerk, drie gewichten (weekloper), emaille schotel wijzerplaat (beschadigd). Gesigneerd 'Johan Abraham 1791 Solingen'. Functies niet getest. Afmeting: 58 x 28 x 53 cm. In redelijke staat.