Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startprijs 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Startprijs 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Amulet van jade
Startprijs 4.000 EUR

Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Startprijs 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zilveren schaal op voet (China)
Startprijs 2.500 EUR

Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

Chinese waterpot Ø 8,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

2x Familie Verte bord
Startprijs 2.000 EUR

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm.
Startprijs 1.600 EUR

Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinese lakstempel
Startprijs 1.500 EUR

Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startprijs 1.450 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Startprijs 1.450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 30 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Paar Chinese vazen, H 41,9 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 1.200 EUR

Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Chinese schenkkan
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 34 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.