Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. porselein
Resultaat: 135 EUR

Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...

Reservisten bierkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Oude Meissen vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, 'K. Philipp'.
Startprijs 50 EUR

Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....

6 Porseleinen soldaten
Startprijs 150 EUR

Zes Duitse Sitzendorf porseleinen soldaten. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Startprijs 35 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Drie stuks Chinees porseleinen gemberpotten. Familie Verte, Familie Rose en blauw/wit. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

2x Porseleinen uilen
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Electrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Furstenberg dekselvazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

Marmeren zittende boeddha
Startprijs 200 EUR

Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Chinees of Japans bronzen beeld, Man met hoorn
Startprijs 225 EUR

Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Stel zilveren fotolijstjes
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren fotolijsten, 835/000, met een bewerkte rand. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, ca 1935. 10,5x15cm. In redelijk goede staat

Leitz Leica camera
Resultaat: 190 EUR

Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot blanke wapens
Resultaat: 50 EUR

Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.

16e-17e Eeuwse mortier
Resultaat: 125 EUR

Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 200 EUR

Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Patroon/kogel maak gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 110 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...

Lot jachtmessen
Resultaat: 50 EUR

Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Startprijs 50 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneeiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. w...