Fantasiering, 416/000, met diamanten. Bandring met bewerkte bovenzijde met relief voorzien van een wit diagonale band met 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,12 crt. Breedte 7 mm, ø 59 ca 3 gram. Nie...
Antiek geslepen dikwandig kristallen bonbonniére voorzien van Russisch slijpsel, geslepen ster op bodem en 835/000 zilveren hengsel met ribbels, keurkamer Amsterdam, jl.:F:1890 13x12,5cm Minimale chip...
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat
Zilveren loddereindoosje, 833/000. Rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met niello. MT.: C.J.Bruining, Joure jl.:A:1885. 48x36x48mm. ca 25 gram. In zeer g...
Negentiende eeuw kristallen likeurkaraffen met 835/000 zilveren armatuur, Minimale chips, 39cm. In goede staat
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, Afmeting 60x39x26cm. In goede staat
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.
Loddereinflacon met gouden dop, 585/000. Ovaal gevormde flacon met vertikale vlakken, voorzien van een gouden dop met ruitvormige stippelbewerking. 3x2x9cm. In goede staat
Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...
Zes zilveren vorken, diverse modellen met biedermeier versiering van o.a. vrouw met juk, wapen en een parelmoer vogel. Totaal ca 178 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 5 mm, grijs-wit. Nieuw
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.
Acht delen zilveren schepwerk, bestaande uit 2 paplepels, broodvork, 2 schepjes, 2 opengewerkte lepels en een theelepel. Diverse gehaltes. Totaal ca 208 gram. In goede staat
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...
Grote mahoniehouten partnerdesk met schrijfleer, zes lades, twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. (gat in blad gemaakt voor stroomtoevoer) Afmeting: 80 x 93 x 180 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.