Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fantasieing met diamant
Resultaat: 110 EUR

Fantasiering, 416/000, met diamanten. Bandring met bewerkte bovenzijde met relief voorzien van een wit diagonale band met 4 briljant geslepen diamanten, ca 0,12 crt. Breedte 7 mm, ø 59 ca 3 gram. Nie...

Bonbonbiere met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Antiek geslepen dikwandig kristallen bonbonniére voorzien van Russisch slijpsel, geslepen ster op bodem en 835/000 zilveren hengsel met ribbels, keurkamer Amsterdam, jl.:F:1890 13x12,5cm Minimale chip...

Toilettafel
Startprijs 70 EUR

Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat

Loddereindoosje, zilver.
Resultaat: 80 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000. Rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met niello. MT.: C.J.Bruining, Joure jl.:A:1885. 48x36x48mm. ca 25 gram. In zeer g...

Twee karaffen met zilveren kraag.
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuw kristallen likeurkaraffen met 835/000 zilveren armatuur, Minimale chips, 39cm. In goede staat

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, Afmeting 60x39x26cm. In goede staat

Commode
Resultaat: 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.

Loddereinflesje met gouden dop
Resultaat: 130 EUR

Loddereinflacon met gouden dop, 585/000. Ovaal gevormde flacon met vertikale vlakken, voorzien van een gouden dop met ruitvormige stippelbewerking. 3x2x9cm. In goede staat

Vitrinekastje, wortelnoten
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.

Wandvitrine, wortelnoten
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Sla-tang, zilver.
Startprijs 160 EUR

Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.

Tas met beugel en rokhaak, zilver.
Startprijs 160 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...

Inktstel met zilver.
Resultaat: 250 EUR

Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...

6 Zilveren vorken.
Startprijs 100 EUR

Zes zilveren vorken, diverse modellen met biedermeier versiering van o.a. vrouw met juk, wapen en een parelmoer vogel. Totaal ca 178 gram. In goede staat

Geelgouden oorknoppen met parel.
Startprijs 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 5 mm, grijs-wit. Nieuw

Collier van parels met opaal hanger met goud
Startprijs 250 EUR

Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...

Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.

8 Div. lepels zilv.
Startprijs 125 EUR

Acht delen zilveren schepwerk, bestaande uit 2 paplepels, broodvork, 2 schepjes, 2 opengewerkte lepels en een theelepel. Diverse gehaltes. Totaal ca 208 gram. In goede staat

Zilveren mocca servies
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...

Degen.
Resultaat: 220 EUR

Degen, 17e-18e eeuw. Oxydatie. Afmeting: L.95 cm. In redelijke staat.

Partnerdesk.
Resultaat: 170 EUR

Grote mahoniehouten partnerdesk met schrijfleer, zes lades, twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. (gat in blad gemaakt voor stroomtoevoer) Afmeting: 80 x 93 x 180 cm. In redelijke staat.

Trumeaux
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.

Lakpaneel Aziatisch
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Resultaat: 120 EUR

Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.