27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij, Tonnis van Essen, boten in de haven 1301
Schilderij, Tonnis van Essen, boten in de haven
Startprijs 150 EUR
Duits berglandschap 1302
Duits berglandschap
Startprijs 60 EUR
H. Bekman 1303
H. Bekman
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1304
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw

70 EUR

Schilderij, naar Murillo 1305
Schilderij, naar Murillo
Startprijs 50 EUR
2 Duitse schilderijen 1306
2 Duitse schilderijen
Startprijs 80 EUR
Jo Remarko 1307
Jo Remarko
Startprijs 60 EUR
Schilderij modern 1308
Schilderij modern

220 EUR

Schilderij Spaanse school 1309
Schilderij Spaanse school

150 EUR

Schilderij, Anno Erdle '43 1310
Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Honore Daumier? 1311
Schilderij, Honore Daumier?

130 EUR

Schilderij, Katwijkse vissersvrouw 1312
Schilderij, Katwijkse vissersvrouw
Startprijs 560 EUR
A.W. Wijkniet, Amsterdam 1313
A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Verhees 1314
Schilderij, Verhees

60 EUR

Schilderij, koeien in landschap 1315
Schilderij, koeien in landschap

220 EUR

Schilderij, stilleven rozen 1316
Schilderij, stilleven rozen
Startprijs 60 EUR
Ets, fabriek 1317
Ets, fabriek

60 EUR

Ets, paleis Amsterdam 1318
Ets, paleis Amsterdam

50 EUR

Jef Louise van Leemputten 1319
Jef Louise van Leemputten
Startprijs 300 EUR
Schilderij Han Bruinenberg 1320
Schilderij Han Bruinenberg
Startprijs 150 EUR
Stilleven, M. Zeiss 1321
Stilleven, M. Zeiss

60 EUR

Wim Riem 1322
Wim Riem
Startprijs 100 EUR
H.G. den hengst, Amsterdam 1323
H.G. den hengst, Amsterdam

150 EUR

Le Blanc, botters aan de kust 1324
Le Blanc, botters aan de kust

70 EUR