Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerkt) 39x31x12cm. Cond.: U