Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 x 60 x 120 cm. In zeer goede staat.