Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Twee grote moderne kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal diverse kleuren. Eén maal op brede voet, blauw/groen-oranje. Afmeting: 33-45 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal blauw-glazen bolvaas, ongemerkt. Eén maal glas fusing flesvaas met monogram. Afmeting: 16-25 cm. In goede staat.
Twee maal kunstglas. Eén maal grote pijpvaas (blauw-groen) ongemerkt. Eén maal Jugendstil stijl vaas, ongemerkt. Afmeting: 22-37 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.
Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Geel-groen-blauw, van Sereno. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Oude glazen presse papier. Gesigneerd 'Lundberg Studio's 1991, Nr. 1025106, wereldbol'. Afmeting: ø 10 cm. In goede staat.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afmeting. 15x23x23 cm. In goede staat.
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, Afmeting -8-16,5cm In goede staat
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.