Geslepen glazen kristallen karaf met verticale ribbels en geslepen ster op de bodem. met geslepen stop welke tevens als glaasje te gebruiken is. Afmeting 7x20cm In goede staat
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afmeting H.. 25 cm. In goede staat.
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afmeting. 21-28 cm. In redelijk/ goede staat
Groot lot divers oud glaswerk. Onder andere; Vier karaffen, 2-liter glas, vazen , asbak etc. . Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 28 cm.
Antiek gebrandschilderd glas in lood venster met religieuze voorstelling en tekst avondlied. Afmeting. 28.5x16.5 cm. In goede staat.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afmeting. 7-33 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.