Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Boulle klok (paarden)
Startpreis 11.000 EUR

Jan Evert Morel, Stilleven
Startpreis 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Startpreis 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startpreis 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startpreis 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Rolex oyster, perpetual
Startpreis 5.500 EUR

Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startpreis 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Startpreis 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Startpreis 5.000 EUR

Constant David Ludovic Artz. 1870 - 1951. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Beeld, Mollige dame
Startpreis 4.750 EUR

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Startpreis 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Startpreis 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Arabier te paard
Startpreis 4.500 EUR

Bronzen beeld
Startpreis 4.500 EUR

Chopard horloge witgoud
Startpreis 4.500 EUR

Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten milanse band. mechanisch. Totaal gewi...

Amulet van jade
Startpreis 4.000 EUR

Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Startpreis 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse lantaarnklok
Startpreis 4.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...

Wortelnoten topbureau, 1880
Startpreis 3.750 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Marqueterie bureau
Startpreis 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Startpreis 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.