Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen schertsfles
Startpreis 20 EUR

Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat

Porseleinen plaquette
Startpreis 20 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Ergebnis: 45 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat

8 Delen Zwiebelmuster
Startpreis 20 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...

5 Mocca kopjes
Ergebnis: 15 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.

5 Borden
Ergebnis: 20 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.

3x Duits porselein
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

3 KPM borden
Startpreis 30 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat

3 KPM borden
Startpreis 20 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Startpreis 45 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

2 Porseleinen beeldjes
Startpreis 25 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

2 Meissen kannen
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...

3 Porseleinen beeldjes
Startpreis 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.

6 Bloempotten blauw-wit
Ergebnis: 30 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afmeting. 12x14 cm ø. In goede staat.

2 Gubbels Helden vazen
Startpreis 40 EUR

Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.

2 Bloempotten
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startpreis 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Beeld Herend
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen Herend heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, . 20e eeuw. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Groot aardewerken beeld
Ergebnis: 60 EUR

Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afmeting . 87 cm. In redelijk/ goede staat

Hollande borden (lot)
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...

4 Villeroy & Boch borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afmeting. 23-24 cm. In goede staat

Japans groot bord met figuren.
Startpreis 50 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.

Servies, Mosa
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.

Stel Chinese figuren
Startpreis 150 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.