Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Apothekerskastje
Ergebnis: 650 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1900 met porseleinen plaquette "Haus Apotheke". Afgebeeld een landschap en het rode kruis. Binnenwerk met 8 porseleinen lades met opdruk en 3 porseleinen kruidenpotje...

4-Delige zilv. koffieset
Ergebnis: 640 EUR

Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....

Bijbeltje met zilver
Ergebnis: 625 EUR

Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U

Vertico met opzet
Ergebnis: 600 EUR

Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G

Hindeloopen klaptafeltje
Ergebnis: 575 EUR

Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G

Ring WG bril.
Ergebnis: 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.

Bronzen klok, paardenspan
Ergebnis: 550 EUR

Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G

Eikenhouten kast
Ergebnis: 550 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare barokkast ca. 1800 met platte zuilen op de schuine hoeken. Origineel slot, sleutel, poten etc. Mooie patina 188x165x55cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Ergebnis: 550 EUR

Grote Empire coulissentafel van mahoniefineer met kolompoot driespant. Prachtig model met klauwpoten ca. 1830. Tussenbladen missen 70xø128cm. Cond.: G

Gebogen commode, marmer en brons
Ergebnis: 550 EUR

Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...

Gendi vaas, 17e eeuw
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G

Belgisch 4-loops revolver
Ergebnis: 535 EUR

Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G

Hollands zilv. theeservies
Ergebnis: 506 EUR

3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G

Rookkwarts collier 3-rij
Ergebnis: 500 EUR

Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.

Schilderij, Mixed Media
Ergebnis: 500 EUR

Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U

Schilderij, kasteeltoren
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...

W. van Nieuwenhoven
Ergebnis: 500 EUR

Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G

Duitse Lutherbijbel
Ergebnis: 500 EUR

Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...

Enkelloops, voorlader
Ergebnis: 500 EUR

Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...

Uurwerk, Louis Seize
Ergebnis: 500 EUR

Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G

Staand Engels horloge ca. 1820
Ergebnis: 500 EUR

Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...

Open bonheur
Ergebnis: 500 EUR

Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...

Commode met brons
Ergebnis: 500 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

3-Delig zilv. theeservies
Ergebnis: 475 EUR

Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U