Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.