Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.