Antiek zilveren snuifdoosje, 835/000, rechthoekig model met ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.:vermoedelijk J.Kramer, Amsterdam jl.:P:1824. 6,5x4x2cm. ca 54 gr...
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van ketting met geelgouden elementen versierd met graveerwerk. ø 32 mm. werkend.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.