Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Leerdam violenvaasjes, A.D. Copier
Ergebnis: 70 EUR

Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot oude glazen vazen
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Palme König, Glazen bolvaas
Startpreis 60 EUR

Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Ergebnis: 55 EUR

Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

1 Diamant
Ergebnis: 100 EUR

Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.

3x Gemberpotten
Ergebnis: 60 EUR

Drie stuks Chinees porseleinen gemberpotten. Familie Verte, Familie Rose en blauw/wit. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startpreis 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

4x Antiek glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen design tafellamp
Ergebnis: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Startpreis 200 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Startpreis 90 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Ergebnis: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startpreis 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld messing pronkdoosje
Ergebnis: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Houten figuur, Buste van man
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Moeder met kind
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Zilveren melkkan
Startpreis 100 EUR

Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat

Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Startpreis 60 EUR

Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Imari schaaltje met messing montuur
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vaasjes
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

J. Hubert, Spelend poezen
Startpreis 1.000 EUR

J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

G. Krol, Herfstmorgen 1925
Ergebnis: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.