Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...