S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
W. Raaphorst, 1870-1963. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat
J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x43 cm. In goede staat
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling: " Am Kanal". Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afmeting. 28x41 cm. In goede staat
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boedha-hoofd op houten sokkel. Vermoedelijk Nepal, 18e eeuw. Afmeting: 15,5 cm. totaal. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.
Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.
Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
Antieke Japanse bronzen vaas met rest vergulding, circa 1900. op bodem tuindecor met vlinder. . Afmeting: 18,5 x 16,5 cm ø In goede staat
Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H.. 154 cm. In goede staat.
Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...
Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afmeting. 28-50 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Barnstenen pijpje met 375/000 randen met 3 veren mondstukken, in origineel doosje. Engels, MT.: William Harrison, Birmingham, rond 1910. Klein breukje in het barnsteen. 7x4x1,5cm.
Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.
Twee grote Tropische zeeschelpen. Afmeting. 22-26 cm. In goede staat.
Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.
Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat
P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.
Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afmeting. 25x41x20 cm. In redelijke staat
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.
Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...
Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.
Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) In goede staat
Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...
Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.
Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Mahoniehouten mini-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat
Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.
Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890, In redelijke staat. 99cm hoog x30x30
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat
Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.
Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat
Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met bewerkte schakels met filigrain en knopjes, bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen Eilatstenen, 12x10mm, bevestigd aan een bewerkt gourmetcollier. Lengte 45 cm, Met een paa...
Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een gesp met gegranuleerde bewerking en een bijpassend knoopje, een langwerpige hanger met blauwe steen, een klem met markasiet en bruine steen en een broche met ho...
Lot met o.a.zilveren sieraden en 3 dameshorloges, bestaande uit : 3 rinkelbanden, cfe armband, 2 ringen en 3 kettingen, zilver. Een Palerma en 2 Pulsar horloges. Zilvergewicht ca 75 gram
Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.
Lot van o.a. diverse zilveren sieraden, bestaande uit 3 zilveren broches, met knop en markesiet, zilveren ring Fins. En een onedel collier, hanger en medaillon.
Lot sieraden met o.a. zilver, bestaande uit een zilveren ring, 3 broches, 1 speld ontbreekt, 1 oorclip en een bedelarmband. Totaal zilver ca 50 gram
Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat
Zilveren ring, 835/000, met een zilveren zetkast met een bloedkoraal, 11x7mm, ø 56, ca 4,4 gram. In goede staat.