Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...
Twee delige manicureset met gecontourneerde zilveren heften voorzien van oude belastingkeuren. 11,5-13cm.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.
Strakke zilveren ring, 925/000, met een cilindervormige licht groene zirconia. Breedte 6 mm. ø 55
Lot zilver en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ramme...
Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afmeting. 41.5 x 29 cm. In goede staat
Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.