Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.