Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Antieke terracotta vaas met aan twee zijden een gezicht 16x12x13cm. Cond.: G
Terracotta figuur, 19e eeuw in bronskleurig gepatineerd. Minimale chips 37x13cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws theepotje (8-kantig) met zilveren tuit. Deksel gelijmd en tuit gerestaureerd 11x16x9cm. Cond.: R
Prachtige antieke Villeroy&Boch soepterrine, Mettlach decor Ingo in goede staat ca. 1890 20x31xø24cm.
Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R
Oud plated pillendoosje met Chinees-porseleinen plaquette 20e eeuw in zeer goede staat 3x6,5x2,5cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse 6-kantige vaas met tekst en landschapsdecor in goede staat 33x13x15cm.
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.