Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.
Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw
Grote hanger, GG 585/000 met een diamant in princessslijpsel en 11 briljanten. Royale hanger, 26x16mm, uitlopend model met in het gepolijste gedeelte een princes geslepen diamant en als een zijde be...
Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband in een breedte, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr
Oorstekers GG, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat met 9 Diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø 1 cm ca ...
Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting
Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...
Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55
Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een vertikale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...
Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U