Groot houtgestoken Maria beeld op console met wandbevestiging. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws Afmeting 57x19x14cm. In goede staat
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting . 31.5 cm. In goede staat
Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.