Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Vaas is ingekort. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 14,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm.In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese bloempot (vierkant)
Startpreis 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Grote set borden (10x) Ø 23 cm.
Startpreis 300 EUR

Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...

2x Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogels/floraal decor. Eén vaas goed. Eén vaas randschade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese blue powder dekselkommen
Startpreis 300 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

4x Chinees bord Ø 26 cm.
Startpreis 300 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

2x Chinees kang xi bord Ø 22,8 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Startpreis 300 EUR

9x 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels. Peterselie/tuin decor. Vier tekens bodemmerk, met dubbele bodemring. Negen schotels goed, één schotel chip. Zes kopjes goed, twee kopjes chip....

Chinese pot Ø 24,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen pot met oren. Kostbaarheden + gelukstekens decor. Bodem heeft aflaat opening (origineel). Wijnhouder? Bovenrand randfrit en enkele randrestauraties. Afmeti...

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Startpreis 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel met Kang Xi bodemmerk. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinese theebus en kan met zilverwerk
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 275 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Startpreis 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees kistje met stempels
Startpreis 275 EUR

Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.

Chinese flesvormige vaas, H 28 cm.
Startpreis 275 EUR

Chinees porseleinen flesvormige vaas met paars/groen glazuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.