Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

500 tegels/licht blauw art deco
Startpreis 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startpreis 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startpreis 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Startpreis 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bisquit beeldengroep
Startpreis 950 EUR

Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Startpreis 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Startpreis 850 EUR

Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startpreis 700 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startpreis 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm.
Startpreis 675 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence tabakspot St. Vincent als vaaslamp. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Tegelplateau (Bijbelse voorst.)
Startpreis 650 EUR

16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel
Startpreis 650 EUR

Zeldzaam 5-delig Delfts fayence kaststel. 18e eeuw. Chinoiserie decor. Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startpreis 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Startpreis 650 EUR

17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Startpreis 650 EUR

18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Albarello
Startpreis 600 EUR

Delftse dekselvaas
Startpreis 550 EUR

Prachtige 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot bloempot tegels (100x)50
Startpreis 500 EUR

Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startpreis 500 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.