Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Frans David Oerder, Twee boerenkinderen bij waterput in Zuid Afrika
Startpreis 1.400 EUR

Frans David Oerder. 1867 - 1944. Twee boeren kinderen bij waterput in Zuid Afrika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

E.S. van Beever, Boeren interieur met huilende vrouw
Ergebnis: 300 EUR

E.S. van Beever. 1876 - 1912. Boeren interieur met huilende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

R. Haidland, Vrouw met wild en fruit
Startpreis 600 EUR

R. Haidland. 19e Eeuw. Duitse School. Vrouw met wild en fruit. Met kapitale lijst. Slechte restauratie bij het donkere gedeelte links. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In matig/redelijke staat.

E. Potthast, Meisjes op strand
Startpreis 900 EUR

E. Potthast. 20e Eeuw. Hollandse School. Meisjes op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jack Aué, Hollands dorpsgezicht
Ergebnis: 200 EUR

Jack Aué. 1895 - 1970. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 43 cm. In goede staat.

W. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Ergebnis: 450 EUR

W. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

A.C. van Noort. Bloembollenveld
Ergebnis: 170 EUR

A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembollenveld Hillegom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ikoon
Ergebnis: 550 EUR

Antiek vergulde ikoon met in het midden Charalampos, de bisschop van Magnesium, met scenes uit zijn leven. In ongerestaureerde staat. Afmeting: H 54,5 x B 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

C. Westerbeek, Duinlandschap met wandelaars
Ergebnis: 200 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Duinlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 53 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink
Ergebnis: 1.700 EUR

Klaas Bernink, Abstract
Ergebnis: 1.600 EUR

G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen
Startpreis 250 EUR

Albert Beaume, Herberg met figuren
Startpreis 850 EUR

Jaap Gidding, Stilleven met modelschip + Russische kerk
Startpreis 850 EUR

Jaap Gidding. 1887 - 1955. Stilleven met modelschip + Russische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gerard Hordijk, Ballerina
Startpreis 600 EUR

Gerard Hordijk. 1899 - 1958. Ballerina. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

J.E.H. Akkeringa, Interieur met kind in schommelwieg
Startpreis 750 EUR

Johannes Evert Hendrik Akkeringa. 1861 - 1942. Interieur met kind in schommelwieg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20,5 x B 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Adrian Stahlecker, Reise ins ungewisse (Parijs)
Ergebnis: 150 EUR

Adrian Stahlecker. Duitse School. 1937 - . Titel: Reise ins ungewisse (Parijs). Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven
Startpreis 350 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Zeldzaam werk. Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Kerkje bij Kolderveen
Ergebnis: 1.300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Kerkje bij Kolderveen. Acryl op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startpreis 650 EUR

J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse bomschuiten op strand
Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse bomschuiten met vissersvolk op strand van scheveningen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Paul Bodifeé, Zonning landschap
Ergebnis: 500 EUR

Paul Bodofeé. 1866 - 1939. Deventer School. Zonnig landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

August Mötsch, Landschap met edelherten
Startpreis 600 EUR

August Mötsch, Dusseldorf. 1869 - 1952. Duitse School. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 118 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Startpreis 600 EUR