Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, P. Bruyn
Ergebnis: 375 EUR

P. Bruyn ca. 1900, olieverf op linnen, winters bosgezicht 93x114cm. Cond.: G

Berry Brugman
Ergebnis: 300 EUR

Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Ergebnis: 300 EUR

Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Ergebnis: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Ergebnis: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U

Frans Baayens
Ergebnis: 250 EUR

Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G

Gesigneerd Schelfhout
Ergebnis: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

H.M. Savry
Ergebnis: 230 EUR

Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Ergebnis: 225 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

H.J. v/d Weele
Ergebnis: 225 EUR

Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G

Henry Moore
Ergebnis: 220 EUR

Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G

Schilderij, D. Pelotti
Ergebnis: 220 EUR

Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Twee ingekleurde prenten
Ergebnis: 220 EUR

Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G

Jan Wiegers
Ergebnis: 200 EUR

Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G

A. Heyboer
Ergebnis: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

Jan Wiegers, eigendruk
Ergebnis: 200 EUR

Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G

Nederhoff, vos
Ergebnis: 200 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Ergebnis: 200 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

Schilderij, A. Verleurs
Ergebnis: 180 EUR

Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G

Schilderij, naar Louis Apol
Ergebnis: 180 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G

Kerkelijk schilderij
Ergebnis: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Schilderij, liggend naakt
Ergebnis: 160 EUR

Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.

Nederhoff, ijsvogels
Ergebnis: 160 EUR

Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, J.N. Bouwens
Ergebnis: 160 EUR

J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G