Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met boerderij en koeien 36x27cm.
Naar L. Apol ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht 35x27cm. Cond.: M
Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam
Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R
H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, viltstift op papier, bullterriër 22x36cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G
Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G
v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G
F.H. Lang ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, impressionistisch landschap met bomen en pad 66x50cm. Cond.: G
F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, bergachtig landschap met zandweg 50x65cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, landschap met bomen 18x13cm. Cond.: G
Hendrik Willem Mesdag, reproductie op papier, bomschuiten op open zee 17,5x13cm. Cond.: G
August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G
Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G