Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderijtje
Ergebnis: 25 EUR

Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met boerderij en koeien 36x27cm.

Schilderijtje
Ergebnis: 25 EUR

Naar L. Apol ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht 35x27cm. Cond.: M

Reproductie Kon. Wilhelmina
Ergebnis: 25 EUR

Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam

Ets, de dom te Utrecht
Ergebnis: 25 EUR

Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R

Schilderij, landschap met meer
Ergebnis: 25 EUR

H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R

Schilderij, vioolles
Ergebnis: 23 EUR

H. Bevern, olieverf op paneel, vioolles 23x16cm. Cond.: G

Kopergravure, Tric Trac
Ergebnis: 20 EUR

D. Teniers Pinx, J. Bequwarlet sculp A Paris. Ches Basan graveur, rue St. Jaques A Amsterdam, ches Fouguet Junior. "Jue de Tric Trac", 2 kleine gaatjes 27x37cm. Cond.: R

2 Paardenprenten
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R

Tekening van een hond
Ergebnis: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, viltstift op papier, bullterriër 22x36cm. Cond.: U

2 Litho's
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G

Bilbury meeting
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G

Schilderij, bootje
Ergebnis: 20 EUR

v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G

F.H. Lang, landschap met bomen en pad
Ergebnis: 20 EUR

F.H. Lang ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, impressionistisch landschap met bomen en pad 66x50cm. Cond.: G

F.H. Lang, landschap met zandweg
Ergebnis: 20 EUR

F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, bergachtig landschap met zandweg 50x65cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 20 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, landschap met bomen 18x13cm. Cond.: G

Litho, Hendrik Willem Mesdag
Ergebnis: 20 EUR

Hendrik Willem Mesdag, reproductie op papier, bomschuiten op open zee 17,5x13cm. Cond.: G

Aug. Louis Lepere, ets
Ergebnis: 20 EUR

August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G

Mengels
Ergebnis: 20 EUR

Mengels 1963, ets op papier, landschap Zuid-Afrika 34x23cm. Cond.: G

Monogram J.G.
Ergebnis: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Ergebnis: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

Wil van Dijk
Ergebnis: 15 EUR

Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, offsetdruk
Ergebnis: 15 EUR

Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G

Gerard Altmann, ets
Ergebnis: 10 EUR

Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G

Ingelijste religieuze voorstelling
Ergebnis: 10 EUR

Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G