Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, J. Harm Weyns
Ergebnis: 150 EUR

Jan Harm Weyns (Zwolle 1864 - Rotterdam 1945), olieverf op paneel, stilleven met peren 40x30cm. Cond.: G

Balinees schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G

Religieus schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Heilige Katharina ca. 1890, olieverf op linnen, kerkelijk schilderij, 2 scheurtjes in het linnen (linksboven) 101x70cm. Cond.: R

Jan Lary
Ergebnis: 150 EUR

Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G

Italiaanse aquarel
Ergebnis: 150 EUR

Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G

Schilderij Menager
Ergebnis: 150 EUR

Menager 2009, mixed media op linnen, moderne compositie 92x73cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, boer in het land met paardenspan (3 linnen plakkers), kleine reparaties 90x66cm. Cond.: G

Aquarel G.C. Gorter - Ten Cate Hoedemaker
Ergebnis: 150 EUR

Geertruida Catherina Gorter - ten Cate Hoedemaker (Lonneker 1828 - 1907), aquarel op papier, stilleven met rozen 57x41cm. Inclusief boekje over de schilderes Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Ergebnis: 150 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, garde, infanterie
Ergebnis: 140 EUR

Monogram S.W. of W.S. 1806, aquarel op papier, "Garde infanterie regiment grenadiers Tamboer Majoor 1806" 28x14cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw uit het raam
Ergebnis: 140 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op papier op paneel, handwerkende vrouw bij venster 26x27cm. Cond.: R

H. van Gessel
Ergebnis: 135 EUR

H. van Gessel (pseudoniem Delfgaauw) Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 45x35cm. Cond.: G

Romantisch schilderij
Ergebnis: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 37x31cm. Cond.: G

Schilderij landschap ca. 1800
Ergebnis: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

B. Medema, vaart en koeien
Ergebnis: 130 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G

Balinees schilderij ca. 1950
Ergebnis: 130 EUR

Dena Poetoeh Mokoh, Balinese schilderkunst op zijde, Balinees landschap met figuren Cond.: G

Middeleeuws interieur, man met pijp
Ergebnis: 120 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld), olieverf op paneel, pijprokende man met kan en glas 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Ergebnis: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Riva
Ergebnis: 115 EUR

C. Riva Wien, olieverf op linnen, romantisch Italiaans landschap 60x70cm. Cond.: G

H. Hulk
Ergebnis: 110 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R

Schilderij, stadsgezicht
Ergebnis: 110 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 92x61cm. Cond.: G

4 Japanse schilderwerken
Ergebnis: 110 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, geselen van gevangenen (beschadigingen) 25x18cm. Cond.: M-R

11 Ingekleurde steendrukken
Ergebnis: 110 EUR

Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...

Indonesisch schilderij, vuurboom
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G