Jan Harm Weyns (Zwolle 1864 - Rotterdam 1945), olieverf op paneel, stilleven met peren 40x30cm. Cond.: G
Heilige Katharina ca. 1890, olieverf op linnen, kerkelijk schilderij, 2 scheurtjes in het linnen (linksboven) 101x70cm. Cond.: R
Menager 2009, mixed media op linnen, moderne compositie 92x73cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, boer in het land met paardenspan (3 linnen plakkers), kleine reparaties 90x66cm. Cond.: G
Geertruida Catherina Gorter - ten Cate Hoedemaker (Lonneker 1828 - 1907), aquarel op papier, stilleven met rozen 57x41cm. Inclusief boekje over de schilderes Cond.: G
Monogram S.W. of W.S. 1806, aquarel op papier, "Garde infanterie regiment grenadiers Tamboer Majoor 1806" 28x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op papier op paneel, handwerkende vrouw bij venster 26x27cm. Cond.: R
H. van Gessel (pseudoniem Delfgaauw) Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 45x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 37x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld), olieverf op paneel, pijprokende man met kan en glas 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven 40x50cm. Cond.: G
C. Riva Wien, olieverf op linnen, romantisch Italiaans landschap 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 92x61cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, geselen van gevangenen (beschadigingen) 25x18cm. Cond.: M-R
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G