Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R
Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G
Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G
Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland
Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M
Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M
Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G
Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G
Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G
Twee glazen figuren ca. 1980; 1x tropische vis "Sabino France" en 1x een kristallen mees (snavel met chip) 11-12cm. Cond.: R
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R
Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G
Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...