Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tiffany lamp, rond
Ergebnis: 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Ergebnis: 80 EUR

Twee mooi bewerkte 19e eeuwse bronzen kandelaars met albast en rozenmotief. In Louis Seize stijl 20xø9cm. Cond.: G

Lampje met vogel
Ergebnis: 80 EUR

Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.

16 Delen tin, 19e/20e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

16 Delen tin 19e-20e eeuw waaronder diverse borden, maten, kannetjes en tingietersstempels Cond.: G

2 Wandlampjes
Ergebnis: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

Scheepskompas
Ergebnis: 78 EUR

Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G

Schildpad brillenkoker met zilver
Ergebnis: 70 EUR

Brillenkoker met bril, schildpad belijmd met zilver inleg ca. 1900 14x4x1,5cm. Cond.: G

Munten opbergkistje
Ergebnis: 70 EUR

Beukenhouten munten-opbergkistje met 10 schuiflades en bronzen beslag ca. 1900 24,5x34,5x14cm. Cond.: G

Italiaanse designlamp
Ergebnis: 70 EUR

Zware staande chroomstalen designlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw. 1-lichts, draaibaar 166xø27cm. Cond.: G

Galle lamp
Ergebnis: 70 EUR

Galle stijl glazen tafellamp met bloemmotief 21e eeuw 32xø25cm. Cond.: G

Pijpcomfoor met 5 pijpen
Ergebnis: 70 EUR

Notenhouten pijpcomfoor 19e eeuw met 5 aardewerken tabakspijpen 59xø19cm. Cond.: G

Decoratiestuk, oude mijn
Ergebnis: 70 EUR

Messing decoratiemodel van een mijnkar met figuur op houten voet ca. 1930 28x34x13cm. Cond.: G

Galle lamp, groen
Ergebnis: 70 EUR

Grote galle stijl lamp-vaas met zeepaardmotief 21e eeuw 38xø12cm. Cond.: G

Indonesische fotolijst
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Ergebnis: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Lampevoet + Kap
Ergebnis: 70 EUR

Nieuwaardige tafellamp met bronsgekleurde/chromen voet en stoffen kap 21e eeuw 64xø36cm. Cond.: G

Van Meller's blik
Ergebnis: 70 EUR

Blikken van Melle Toffees ca. 1910 met afgebeeld pauwen en paradijsvogel. Jugendstil vormgeving, licht oxidatie 26x25x21cm. Cond.: G

Houten thermometer
Ergebnis: 65 EUR

Handgestoken tafelbarometer met Franse teskt ca. 1900 in zeer goede staat 24x17x5cm. Cond.: G

Grammofoon
Ergebnis: 65 EUR

Oude trechtergrammofoon "His Masters Voice" 2e helft 20e eeuw met messing trechter. veer is moe 67x41x49cm. Cond.: G

Tiffany lampje, schildpad
Ergebnis: 65 EUR

Tiffany stijl lampje in de vorm van een schildpad. Onderstel brons gepatineerd 21e eeuw 10x20x13cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Ergebnis: 65 EUR

Roodkoperen Jugendstil bewerkte petroleumlamp met bloemmotief ca. 1900 H.: 58cm. Cond.: G

Empire kraantjeskan
Ergebnis: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G

Thermometer, hoog
Ergebnis: 60 EUR

Staande tafelbarometer ca. 1880 met figuur. Gemaakt van metaal en compositie metaal in goede staat 54x17x17cm. Cond.: G

2 Vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G