Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zaanse klok
Ergebnis: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat

Regelateur
Ergebnis: 30 EUR

Zeldzame eikenhouten regelateur met kwartierslag Westminster en grote opdraaibussen ca. 1920 Keinzle. Uurwerk moet worden gereinigd, functies niet getest 77x33x17cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Ergebnis: 120 EUR

Franse Art Nouveau Boulle klok (Brevette patented) ca. 1900, functies niet getest (moet worden nagekeken). Met tweekleurige marmeren kast 40x22x13cm. Cond.: R-G

Zwarte pendule
Startpreis 150 EUR

Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...

Wortelnoten staartklok
Ergebnis: 50 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x26x17cm.

Zaanse klok
Startpreis 20 EUR

Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R

Klok, dubbele kap
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Regelateur
Ergebnis: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur ca. 1930, H:77cm. Cond.: R-G

Regelateur
Ergebnis: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur ca. 1930, H:75cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Startpreis 250 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

Franse klok, vrouw
Startpreis 80 EUR

Franse figurenpendule van compositie metaal ca. 1870, origineel Frans uurwerk met halfuurslag. Heeft aan de achterkant een reparatie plaatsgevonden 39x31x14cm. Cond.: R

Messing schouwklokje
Ergebnis: 40 EUR

Koperen schouwklok ca. 1900, gegraveerd met bloemendecor en 8-daags uurwerk met halfuur slag. in goede staat 28x12x40cm.

Klokkenman
Ergebnis: 120 EUR

Oude gietijzeren beschilderde Augenwender klok, voorstellend een man met hoed. Gesigneerd Bradley en Hubbard 2e helft 20e eeuw in goede staat 40cm.

Tafelklokje
Startpreis 30 EUR

Oude tafelklok met wekkeruurwerk en twee figuren (compositie metaal) 2e helft 20e eeuw 37x22x9cm. Cond.: G

Wandklokje, strikje
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G

Art Deco wandklok
Ergebnis: 30 EUR

Notenhouten Jugendstil wandklok ca. 1910 met Westminster uurwerk. Kwartierslag op 8 gongstaven. Wijzerplaat geoxideerd verder in goede staat 73x33x16cm.

Engelse klok
Startpreis 350 EUR

Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R

Vuurvergulde pendule, marmer
Startpreis 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...

Vuurvergulde pendule
Startpreis 200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.

Vuurvergulde pendule
Startpreis 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger. Prachtige 1e vergulding en verzilverde wijzerplaat, gesigneerd Rollin 37x22x12cm. Cond.: G

Klok met stolp
Startpreis 1.200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1760 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...

Klokkenstel, historisme
Ergebnis: 300 EUR

Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.

Vuurvergulde zuilenpendule
Startpreis 1.400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...

Bronzen klok met jongen
Ergebnis: 332 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G