Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Snuffbottle eind 19e eeuw
Ergebnis: 95 EUR

Chinees porseleinen snuifflesje met stop 19e eeuw, rondom beschilderd met planten- en dierenmotieven 7,5xø4,5cm. Cond.: G

Chinese dekselpot
Ergebnis: 90 EUR

3 Borden, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

5 Kop & 3 Schotels
Ergebnis: 90 EUR

Acht delen Chinees porselein ca. 1900. 3 Complete kop&schotels, 2 losse kopjes van blauw decor met paarden. 2,5xø13,3cm. en 5xø8,5cm.

6 Tegels
Ergebnis: 90 EUR

Zes Oud Hollandse tegels naar 17e eeuws voorbeeld. Handbeschilderd, mooie kwaliteit. Diverse voorstellingen waaronder kwadraat 13x13cm. Cond.: G

Pors. bord, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotel, gemerkt met De Klauw. gedecoreerd met blauw plantendecor 4,5xø32cm. Lichte randschades Cond.: G

Jugendstil kan, porselein
Ergebnis: 90 EUR

Prachtige Jugendstil stijl schenkkan, gemaakt van keramiek en compositie metaal. Afbeeldend geglazuurd bloemenmotief 40x15xø11cm. Cond.: G

2 Imari dekselvaasjes
Ergebnis: 90 EUR

Twee Japans goudimari porseleinen dekselvazen; 1x deksel beschadigd (scheuren) en 1x top van het deksel aangelijmd 24xø11cm. Cond.: M

3 Bloemtegels in cirkel
Ergebnis: 90 EUR

Bisquit porseleinen groepje, dames
Ergebnis: 90 EUR

Grote Duitse bisquit porseleinen figuur ca. 1900, vermoedelijk Heubach nr. 1337. Voorstelling van drie converserende dames. Licht beschadigd 30x28x12cm. Cond.: R

2 Chin. borden met figuren
Ergebnis: 90 EUR

Fam Rose bord, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

2 Imari schotels
Ergebnis: 90 EUR

2 Achtkantige borden, 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Ergebnis: 85 EUR

Meissen theebus
Ergebnis: 80 EUR

6 Meissen borden
Ergebnis: 80 EUR

Porseleinen beeldengroep
Ergebnis: 80 EUR

Italiaanse porseleinen groep met als voorstelling 3 kinderen bij een zuil met bloemen. 1 Kind heeft een masker voor. Gesigneerd Fabris 20e eeuw, mooie kwaliteit 13x14x14cm. Cond.: G

Japans blauwe schaal
Ergebnis: 80 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal 19e- eeuw met blauw decor 9,5x29cm. Cond.: G

Fam Rose schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Diepe Fam. Rose schotel 18e eeuw met bamboe- en bloemmotief. Haarscheur van 4 cm en minime chip 6xø28cm. Cond.: R

Ovale schotel, Chien Lung
Ergebnis: 80 EUR

Ovale schotel, Chien Lung
Ergebnis: 80 EUR

Villeroy & Boch kaststel
Ergebnis: 80 EUR

Villeroy & Boch porseleinen kaststel met landschapsmotieven ca. 1920 15-19cm. Cond.: G

2 Borden
Ergebnis: 80 EUR

Twee porseleinen goudimari borden 19e eeuw met decor van vogels en bloemen, 1 beschadigd en gelijmd ø22cm. Cond.: R