Chinees porseleinen snuifflesje met stop 19e eeuw, rondom beschilderd met planten- en dierenmotieven 7,5xø4,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees keramieken dekselpot (gemberpot) met blauw decor van bloemen en vlinders 21xø23cm.
Acht delen Chinees porselein ca. 1900. 3 Complete kop&schotels, 2 losse kopjes van blauw decor met paarden. 2,5xø13,3cm. en 5xø8,5cm.
Zes Oud Hollandse tegels naar 17e eeuws voorbeeld. Handbeschilderd, mooie kwaliteit. Diverse voorstellingen waaronder kwadraat 13x13cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotel, gemerkt met De Klauw. gedecoreerd met blauw plantendecor 4,5xø32cm. Lichte randschades Cond.: G
Prachtige Jugendstil stijl schenkkan, gemaakt van keramiek en compositie metaal. Afbeeldend geglazuurd bloemenmotief 40x15xø11cm. Cond.: G
Twee Japans goudimari porseleinen dekselvazen; 1x deksel beschadigd (scheuren) en 1x top van het deksel aangelijmd 24xø11cm. Cond.: M
Drie 17e eeuwse Hollandse bloemtegels met polychroom decor. Randschades en restauraties 13x13cm. Cond.: R
Grote Duitse bisquit porseleinen figuur ca. 1900, vermoedelijk Heubach nr. 1337. Voorstelling van drie converserende dames. Licht beschadigd 30x28x12cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en bloemdecor ø23cm. Randschades Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws Fam. Rose bord met bloemdecor ø23cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden (achtkantig) Chien Lung. Met bloemdecor en rollen 23x23cm. Cond.: G (klein chipje)
Italiaanse porseleinen groep met als voorstelling 3 kinderen bij een zuil met bloemen. 1 Kind heeft een masker voor. Gesigneerd Fabris 20e eeuw, mooie kwaliteit 13x14x14cm. Cond.: G
Diepe Chinees porseleinen schaal 19e- eeuw met blauw decor 9,5x29cm. Cond.: G
Diepe Fam. Rose schotel 18e eeuw met bamboe- en bloemmotief. Haarscheur van 4 cm en minime chip 6xø28cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Chien Lung presenteerschaal 19e eeuw met tuindecor, bamboe, bloemen en ballustrade. Lichte randschade 3,5x33x24cm. Cond.: G
Villeroy & Boch porseleinen kaststel met landschapsmotieven ca. 1920 15-19cm. Cond.: G
Twee porseleinen goudimari borden 19e eeuw met decor van vogels en bloemen, 1 beschadigd en gelijmd ø22cm. Cond.: R