Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Hummel beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

4 Delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

2 Kop & schotels
Ergebnis: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels 19e eeuw, Familie Verte 5xø12cm. 1x haarscheur, 1x chip Cond.: R-G

2 Schaaltjes, Makkum & Herend
Ergebnis: 20 EUR

Twee delen aardewerk 20e eeuw; 1x Makkums bont schaaltje met bloemen en vogeldecor 4xø17,5cm. en 1x Herend porseleinen schaaltje 2x12x9cm. Cond.: G

2 Keramiek vazen
Ergebnis: 20 EUR

Twee keramieken geglazuurde vazen 60-er, 70-er jaren, 1x gesigneerd Geurissen 68 15xø13cm. en 1x onduidelijk gesigneerd 28,5xø10cm. Cond.: G

Porseleinen figuur, B.G. Denmark
Ergebnis: 20 EUR

Oud porseleinen figuur B.G. Denmark (Bang & Bkörndahl) van een baby op hokker, gesigneerd S.V. Lindhardt 1936 17x6x5cm. Cond.: G

Societe Ceramique vaas
Ergebnis: 20 EUR

Hollandse Jugendstil vaas van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900, havendecor en bomschuiten 26xø15cm. Cond.: G

Pauw schaal
Ergebnis: 20 EUR

Delfts blauw keramieken schaal met pauw en bloemen afgebeeld, 20e eeuw 32,5x25,5cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Twee Duitse steengoed kruiken 20e eeuw. 1x Koffiekan, 1x Wijnkan (chip bij tuit) 26x24x14cm. en 24x18x14cm. Cond.: G

Schaaltje, handmade
Ergebnis: 20 EUR

Griekse-oudheid stijl terracotta schaaltje voorzien van afbeeldingen uit de Romeinse tijd 4xø13,5cm. Cond.: G

Diverse delen porselein
Ergebnis: 20 EUR

Twaalf delen oud porselein o.a; Royal Albert, Rosenthal, Schumann etc. Cond.: G

Tabakspot Gouda
Ergebnis: 20 EUR

Tabakspot met koperen deksel, 20e eeuw, gemerkt "Zenith Gouda Holland "19xø17cm.

2 Beeldjes hondjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf met varkentjes in de bek. Gemerkt met drie ruitvormige tekens 20e eeuw in zeer goede staat 21x19x11cm. Cond.: G

5 Borden + pijpvaas
Ergebnis: 20 EUR

Satsuma vaas
Ergebnis: 20 EUR

Porseleinen figuur, officier
Ergebnis: 20 EUR

Russisch benen doosje
Ergebnis: 18 EUR

Oud Russisch benen doosje met lakbeschildering, gelobte vormgeving en dekseltje. Voorstelling van diverse Russische figuren in kledendracht 20e eeuw 6,5x5,5x5,5cm. Cond.: G

Tegel, bijbelse voorstelling
Ergebnis: 15 EUR

Tegel, Tommy
Ergebnis: 15 EUR

6 Petrus Regout borden
Ergebnis: 15 EUR

Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G

4 Borden
Ergebnis: 15 EUR

Grote kom
Ergebnis: 15 EUR

Cakeset, Royal Tettau
Ergebnis: 15 EUR

3 Hollandse tegels
Ergebnis: 15 EUR