Twee Chinees porseleinen kop en schotels 19e eeuw, Familie Verte 5xø12cm. 1x haarscheur, 1x chip Cond.: R-G
Twee delen aardewerk 20e eeuw; 1x Makkums bont schaaltje met bloemen en vogeldecor 4xø17,5cm. en 1x Herend porseleinen schaaltje 2x12x9cm. Cond.: G
Twee keramieken geglazuurde vazen 60-er, 70-er jaren, 1x gesigneerd Geurissen 68 15xø13cm. en 1x onduidelijk gesigneerd 28,5xø10cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur B.G. Denmark (Bang & Bkörndahl) van een baby op hokker, gesigneerd S.V. Lindhardt 1936 17x6x5cm. Cond.: G
Hollandse Jugendstil vaas van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900, havendecor en bomschuiten 26xø15cm. Cond.: G
Delfts blauw keramieken schaal met pauw en bloemen afgebeeld, 20e eeuw 32,5x25,5cm. Cond.: G
Twee Duitse steengoed kruiken 20e eeuw. 1x Koffiekan, 1x Wijnkan (chip bij tuit) 26x24x14cm. en 24x18x14cm. Cond.: G
Griekse-oudheid stijl terracotta schaaltje voorzien van afbeeldingen uit de Romeinse tijd 4xø13,5cm. Cond.: G
Twaalf delen oud porselein o.a; Royal Albert, Rosenthal, Schumann etc. Cond.: G
Tabakspot met koperen deksel, 20e eeuw, gemerkt "Zenith Gouda Holland "19xø17cm.
Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf met varkentjes in de bek. Gemerkt met drie ruitvormige tekens 20e eeuw in zeer goede staat 21x19x11cm. Cond.: G
Oud Russisch benen doosje met lakbeschildering, gelobte vormgeving en dekseltje. Voorstelling van diverse Russische figuren in kledendracht 20e eeuw 6,5x5,5x5,5cm. Cond.: G
Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R