Abgeschlossen

35. Januariveiling 2018

Abgeschlossen | Präsenzauktion

12.01.2018 – 13.01.2018

4002

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

Startpreis 6.500 EUR
Ergebnis:
4.750 EUR

Beschreibung

Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 252 x 195 x 70 cm. In goede staat.

Kategorie: Meubels