Naverkoop (After-Sales) Januariveiling 2018

Nachverkauf | Präsenzauktion

12.01.2018 – 13.01.2018

3500

Lectura pendule

Startpreis 3.000 EUR

Beschreibung

Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Kategorie: Klokken