Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande op oesterschelp en zeemeerminnen met drietanden. Afmeting:33x12x 46 cm. In uitstekende staat.