Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getiteld waar het schilderij is, annotaties en anecdotes. Geschilderd door een Hollandse schilder in goede originele staat 22x14x2cm. Cond.: G