Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte terriër met strik (chip en haarscheur), 1x Poes Mosa Maastricht (tuit kapot en oor gelijmd), 1x Teckel Erphila Germany (chipje van voet), 1x Labrador Mosa Maastricht (stukje van de binnenrand af). 15-24cm. Cond.: R-G