Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 28 x 12 cm ø. + 28 x 12 x 13 cm. In goede staat.