36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

2x Gietijzeren vuurbokken 2135
2x Gietijzeren vuurbokken

90 EUR

Ring aquamarijn 357
Ring aquamarijn
Startprijs 100 EUR
Fürstenberg groep, 19e eeuw 6596
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1034
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren

50 EUR

2x Chinese kom, 18e eeuw 6081
2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Vuurvergulde pendule 3579
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR
Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

2.250 EUR

Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus' 2152
Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus'

60 EUR

Tafelklok met muziek 3596
Tafelklok met muziek

100 EUR

Thuringen figurengroep 6613
Thuringen figurengroep
Startprijs 70 EUR
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt 1051
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

730 EUR

Zilveren bestek, Haags lofje 374
Zilveren bestek, Haags lofje

230 EUR

2x Chinese borden, Queng Long 6111
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR
2x Rosenthal vazen 6630
2x Rosenthal vazen

60 EUR

2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

200 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1068
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startprijs 400 EUR
Kroonluchter met kristalglas 2169
Kroonluchter met kristalglas

80 EUR

Zilveren sauskom 391
Zilveren sauskom
Startprijs 400 EUR
3x Delfts blauwe borden 6128
3x Delfts blauwe borden

100 EUR

Tegeltableau, 6-pas 6647
Tegeltableau, 6-pas
Startprijs 140 EUR