Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met paard. diverse deukjes. 9x4,5cm. Redelijke staat.
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.
Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat
Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Zilveren dameszakhorloge met chatelaine en 3 signetten, 835/000. Horloge met gefacetteerde lunetterand en bewerking aan de achterzijde, ø 27 mm, aan een zilveren chatelaine met 2 stempels en een sleut...
Zilveren zakhorloge aan ketting, in originele cassette. Zilveren zakhorloge, Engels, ø 40 mm, met bewerkte kast en wijzerplaat, voorzien van zilveren ketting met koordschakel en 3 ovalen met bloemgrav...
Tas met grote zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met alegorische voorstellingen. met geborduurde tas. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:L:1921. 16x24 cm. In goede staat
Drie delige Aigner-ring, A 60328, met parel hoefijzer en een peervormig gefacetteerde kraal. ø 54 wvp €129,- Nieuw
Zilveren slavenband, 925/000, met groene gesneden steen. Platte slavenband, 10 mm, met een scharnierende sluiting voorzien van een stuk gesneden jade, 10x26 mm. ø48x62 mm. ca 21,7 gram. In goede staat
Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...
Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.