Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 23,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duits riviergezicht met figuren in boot. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie keer Twentse etsen. P.A. Nijgh, Oogsttijd. P.A. Nijgh, Bospad. B. Ansing, Stadsgezicht. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.