Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Fontein met engelen
Startprijs 2.200 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 2.000 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.

Zeldzame bronzen inktpot, 1800
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.

2x Charles Dis kandelaar, 1840
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Speeldoos
Startprijs 1.000 EUR

Jaroslav Mach gitaar
Startprijs 1.000 EUR

Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.

Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR

Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.

Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR

Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.

Pietra Dura design pop
Startprijs 950 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

Joodse kandelaar
Startprijs 900 EUR

Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Groot lot tin (7 dozen/108 KG)
Startprijs 800 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.

Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Startprijs 800 EUR

Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.

Tinnen kan (Rembrandt)
Startprijs 600 EUR

Antieke Hollandse tinnen Rembrandt kan met monogram H.A. Met bodemmerk. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Kompas in foedraal (Augsburg)
Startprijs 550 EUR

17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.

2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Symphoniom speeldoos, 1890
Startprijs 500 EUR

Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.

Franse likeurkelder, 1860
Startprijs 450 EUR

Mooie en gave 19e eeuwse Franse fijnhouten likeurkelder met intarsia. Compleet, met gaaf glaswerk + karaffen. Circa 1860. Afmeting: 27 x 33 x 25 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Startprijs 450 EUR

Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 425 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 400 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.